TRENDING: SOM KRKAVČIA MATER – Časť prvá Read More

TRENDING: Ako som si usporiadala hlavnú knižnicu Read More

TRENDING: Online marketing – Tvorba zarábajúceho webu Read More

TRENDING: Ako si finančne prilepšujem na materskej dovolenke Read More

TRENDING: TIP na darček pre skalných filmových fanúšikov Read More

29/03/2021

TIP na efektívne využitie času počas koronakrízy: Úprava fotografií

Tiež patríte medzi ľudí, ktorí len tak neobsedia a majú potrebu sa neustále niekam posúvať, či ďalej vzdelávať? To som aj ja. Preto som sa rozhodla, že pre vás napíšem článok s odporúčaniami na efektívne využitie času počas koronakrízy, pri ktorom sa zároveň niečo nové naučíte, alebo sa v tom možno zdokonalíte.

V prvej časti sa pozrieme na web s online kurzmi o práci s Photoshopom, ktoré môžu vyskúšať úplní začiatočníci alebo mierne pokročilí používatelia.

Web má na svedomí pán Antonín Mika, ktorý sa venuje predovšetkým vzdelávaniu v oblasti Photoshopu prostredníctvom online kurzov. Pokiaľ nemáte doma čo robiť alebo “sa nudíte” a už sa vám doterajšie činnosti zdajú “otrepané” alebo vás unavuje stále tá istá činnosť vykonávaná dookola, možno by ste mali skúsiť niektorý z týchto kurzov.

Momentálne si môžete vybrať medzi 4 typmi kurzov, z ktorých jeden je dokonca zdarma. Na ten zdarma sa stačí zaregistrovať a po potvrdení vašich osobných údajov vám príde potvrdzujúci e-mail s prvým videom. Kurz zdarma obsahuje dohromady 7 videí a tie si postupne nájdete v mailoch. Ďalej je možné si vybrať medzi týmito kurzmi:

  1. Základné princípy Photoshopu 
  2. Majstrovstvo v CameraRaw 
  3. Majstrovstvo v maskovaní 
Základné princípy Photoshopu 


Prvý video-kurz je určený pre úplných začiatočníkov. Obsahuje dokopy 12 kapitol a jeho celkový čas je približne 4 hodiny a 30 minút.

Majstrovstvo v CameraRaw 


Profiphotoshop banner

Druhý online-kurz obsahuje 16 kapitol a 2 bonusy. Je určený pre mierne pokročilých užívateľov, ktorí už majú s Photoshopom nejaké skúsenosti. Celkový čas video-kurzu je približne 5 hodín.

Majstrovstvo v maskovaní 

Majstrovstvo v maskovaní je posledným kurzom, ktorý je v priebehu pripravovania. Je opäť určený pre stredne pokročilých užívateľov. Prihlásiť sa však môžete do všetkých spomínaných kurzov už dnes.

Zdroj: profiphotoshop.cz

Osobne veľmi oceňujem možnosť vyskúšať si 7-dňový kurz zdarma, aby ste sa poprípade vedeli rozhodnúť, či do toho ísť. Ďalšími výhodami je to, že sa v stručnom popise dozviete, koľko kapitol daný kurz obsahuje a čo sa v tej ktorej kapitole naučíte. Tiež je možné si dohodnúť individuálny kurz. Web tiež ponúka hromadné firemné, skupinové školenia a workshopy. Tak čo, idete do toho?

Ceny kurzov sa pohybujú od cca 70 do 129 eur. Avšak pri predpredaji pripravovaného posledného kurzu môžete ušetriť až 60%, čiže zaplatíte 51 eur. Ďalšou pozitívnou správou pre vás je (ak sa do toho rozhodnete ísť), možnosť zakúpiť si len samostatné kapitoly podľa vlastného výberu a tiež možnosť zakúpiť si kurz prostredníctvom cashbackového portálu.

Z tohto nákupu vám vrátia 19,8%. Aj takýmto spôsobom sa dá šetriť. Zdá sa vám to stále veľa? Je to predsa investícia do vzdelania a túto skúsenosť možno neskôr vo svojom živote budete efektívne využívať. Poslednou výhodou je 14-dňová garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti.

About Author geekmom

Ahojte, volám sa Gabriela a mojimi veľkými koníčkami sú knihy, filmy, seriály a hry, čo naznačuje aj názov môjho blogu. Momentálne som na materskej dovolenke, a preto chcem svoj voľný čas nejako efektívne zúročiť. Preto som si založila tento blog a začala som sa zaujímať o online marketing.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *