Horizon Forbidden West: Najnovší trailer ponúka detailný pohľad na tri nové stroje

0
Share

Zoznámte sa s troma novými nepriateľmi z najočakávanejšej hry nasledujúceho roka Horizon: Forbidden West

Nejeden fanúšik netrpezlivo očakáva “návrat” skvelej hry Horizon, s podtitulom Forbidden West. U nás bude v predaji dostupný od 18.2.2022, ale už je možné si hru predobjednať na PS4 a PS5. Najnovší trailer bol zverejnený cca pred troma dňami. Prezrite si detailne tri nové typy strojových nepriateľov, s ktorými sa počas tohto dobrodružstva v úlohe hlavnej hrdinky Aloy stretnete. Budú to Slitherfang, Rollerback a Sungwings.

TRAILER: Horizon Forbidden West Machines

 

Slitherfang

Sliftherfang je mechanický had, ktorý sídli v piesočnatom prostredí. Pri jeho prechode cez duny po sebe zanecháva výraznú stopu v tvare písmena S. Súprava dosiek, tiahnucich sa okolo jeho hlavy, sa postupne rozširujú a žiarením dávajú najavo hrozbu, vďaka čomu vyzerá ako kapucňa kobry.

Rollerback

Rollerback je stroj s objemnou skupinou zloženou z rozdielnych pásikov, vďaka čomu vyzerá ako pásavec. Na rozdiel od tohto zvieraťa sa však zdá, že jeho pásy odlietajú a vracajú sa naň späť ako bumerang, pričom majú slúžiť ako možná obrana. Rollerbacky majú tiež schopnosť zrolovať sa do klbka a hnať sa dopredu naozaj prekvapivou rýchlosťou pomocou motorov, ktoré sa nachádzajú pozdĺž ich chrbtice.

Sungwings

Sungwingspterodaktyly s krídlovými membránami, ktoré majú funkciu solárnych panelov. Uvidíte ich kĺzať sa v svorkách po oblohe Forbidden West, z čoho pre hráčov vyvstáva veľká otázka, či sa ich Aloy nejakým spôsobom podarí uchmatnúť a neskôr na nich lietať.

Horizon: Forbidden West

Zdroj: blog.playstation.com

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: gamesradar.com