Zaklínač: Hráč po 600 hodinách hrania objavil vzácny skrytý quest

0
Share

Zaklínač je bezpochyby jedna z najlepších RPG hier vôbec. Existujú hráči, ktorí hrajú len tak “just for fun” alebo hráči, ktorý berú plnenie rôznych questov a expenie celkom vážne, čo sa nám, “bežným smrteľníkom” veľmi nechce. Buď nemáme čas, alebo nám jednoducho chýba chuť a odhodlanie behať po celej mape bez konečného výsledku a po pár hodinách sa vzdáme.

Práve jeden z hráčov hrajúcich spôsobom spomínaným vyššie, objavil po 600 hodinách hrania hry The Witcher: Wild Hunt/Zaklínač: Divoký Hon, vzácny skrytý quest. V dnešnom článku si rozoberieme jeho obsah, poprípade ako sa k nemu dostať, ak by ste si príbeh Geralta z Rivie mali chuť zahrať znovu.

Zoznámte sa s trollom Borisom, milovníkom varenia

Pozor, nasledujúce riadky môžu obsahovať spoilery z obsahu hry. Vo Witcherovi sa stretnete s mnohými úlohami a je len na vás, aký smer príbehu dáte. Závisí to od možností v rôznych dialógoch s postavami, s ktorými sa na svojej ceste stretnete a vašej vybranej odpovedi. Natrafíte na monštrá. Tie môžete zabiť alebo budete dobrákom, ktorý ich zbaví prekliatí. Ja som napr. takto zachránila toho Vlkolaka v trojke a myslím, že ešte pár podobných charakterov sa tam objavilo.

Keby ste mali chuť s Geraltom z Rivie stráviť opäť nejaké to herné rande, tak si môžete prečítať, ako sa k spomínanému trollovi dostanete. Quest má názov “Otravovanie trolla”. Toho nájdete vo Velene ďaleko smerom na severozápad od hostinca Inn at the Crossroads. Zrejmým dôvodom, prečo sa len veľmi málo gamerov dostalo k zmienenému questu, je nielen ten, že sa nachádza v nekonečných diaľavách obrovskej mapy, ale taktiež nie je označený typickým žltým výkričníkom.

Ešte si nemal tú česť si Witchera zahrať? Tak klikni sem a pozri sa na zvýhodnené ceny hier a kníh.

Ako sa k trollovi Borisovi dostať?

Pri putovaní krajinou budete vedieť, že sa blížite k neznámemu miestu. Tam je možné sa porozprávať s Borisom. Najprv vás na neho upozorní známy škrekľavý zvuk nekkerov. Tí na niečo útočia a to je práve tento milý kuchár. Ak sa vám ich všetkých podarí zabiť, Borisko vám poďakuje a prezradí Geraltovi svoj tajný recept na guláš, ktorý varí vo svojom obrovskom hrnci.

Tak čo, pustíte sa znova do toho, zaklínači? Dajte vedieť do komentára. Ak miluješ všetko okolo sveta Kontinentu, hier, filmov, kníh a seriálov, podpor túto stránku zdieľaním článkov na sociálnych sieťach.

Sleduj ma na IG a FB a keď si k tomu ešte aj knižný závislák, rada ťa privítam vo FB skupine Knižná vášeň a aktuálne knižné akcie, kde každý mesiac prebieha súťaž o jednu z mojich prečítaných kníh. Momentálne o knihu Manželka a vdova

Zdroje: 

Súvisiace články: