HOPALINA – Čerstvá novinka medzi detskými odrážadlami

0
Share

HOPALINA – NOVINKA MEDZI ODRÁŽADLAMI

HOPALINA

HOPALINA – Zdroj: https://www.facebook.com/Hopalina_sk-106550595117929/?ref=page_internal

Nie je úžasné, akých máme v našej malebnej domovine šikovných ľudí? Tiež ste si všimli, že väčšina skvelých nápadov sa objavuje v hlavách ľudí na materských či rodičovských dovolenkách? Tento prípad sa týka aj odrážadiel Hopalina (viac tu), ktoré má na svedomí mladý otecko Michal. V tomto článku by som vám ich chcela v krátkosti predstaviť. 

Blížia sa Vianoce. Naše decká už na jar budú takéto niečo potrebovať, aby si pohopsali na ulici, keď sa trošku oteplí. Prečo však pouvažovať práve nad odrážadlami Hopalina? Každý rodič iste uprednostní pre svoje dieťa zdravotne nezávadný materiál. V čom je Hopalina iná od ostatných? Veľmi stručne. Ide o typy 3 v 1, ktoré sú ručne vyrobené z dubového dreva, ocele a neobsahujú žiaden plast. Viac informácií vám prezradím v ďalšom článku, ktorým bude rozhovor s Michalom, tak sledujte web. Zatiaľ si môžete popozerať fotky a videá.

HOPALINA – FOTOGALÉRIA
HOPALINA – VIDEOGALÉRIA

V ponuke sú dva typy – dvojkolky aj trojkolky. Pre viac info navštívte ich FB stránku, kde zistíte viac info a  v prípade záujmu napíšte správu. Ako sa vám páči táto novinka medzi odrážadlami? Podľa mňa super nápad. Už riešite vianočný darček pre deti, netere, synovcov či vnúčatá? Hopalina je ideálna. Nezabudnite, ak sa vám môj blog páči, máte radi knihy, hry, filmy a seriály podobne ako ja, tak ma podporte čítaním, zdieľaním na profile na sociálnych sieťach či nejakým komentárom. 

Popridávajte sa aj do týchto skupín na Facebooku, ktoré sú pre všetkých milovníkov kníh, filmov, seriálov a hier:

Ďalšie nápady na darčeky nájdete tu: