TRENDING: SOM KRKAVČIA MATER – Časť prvá Read More

TRENDING: Ako som si usporiadala hlavnú knižnicu Read More

TRENDING: Online marketing – Tvorba zarábajúceho webu Read More

TRENDING: Ako si finančne prilepšujem na materskej dovolenke Read More

TRENDING: TIP na darček pre skalných filmových fanúšikov Read More

The Witcher: Monster Slayer
29/04/2021

Staňte sa zaklínačom pomocou mobilnej hry The Witcher: Monster Slayer

Ako ste si iste všimli, svet hier sa celkom rozrastá. Naposledy vyšla na mobil jedna z mojich najobľúbenejších hier, Crash Bandicoot, a o chvíľku sa môžem opäť tešiť, pretože na mobily mieri jedna z najobľúbenejších hier, Zaklínač. O čo pôjde a na akých systémoch bude hra fungovať sa dočítate ďalej.

Hra ponesie názov The Witcher: Monster Slayer, a pôjde o podobný štýl, akým bola aj hra Pokémon Go. Čiže keď už nič iné, okrem podpory svojej závislosti na sociálnych sieťach ešte podporíte aj závislosť na mobilných hrách. Bonus je však v tom, že v tomto prípade sa aspoň trošku poprechádzate po vzduchu. I keď sa vám možno práve nebude chcieť.

Základom pre fungovanie “skúšobnej verzie” hry pre fanúšikov je podmienka vlastniť telefón s operačným systémom Android. V tom prípade sa už teraz môžete zaregistrovať na oficiálnej stránke, a možno práve vás pozvú k tzv. soft launch verzii (mobilnej verzii predbežného prístupu). Okrem Androidu by tiež hra mala fungovať na operačnom systéme iOS.

Tak čo, osviežite si cestu do práce, do školy či vychádzky “lovením príšer”? Okrem toho sa tiež budete pripravovať na jednotlivé boje výrobou bômb či varením lekvárov, podobne ako v PC hre. Dej tejto hry je zasadený do dôb dávno pred časmi Geralta z Rivie. Počas hrania tiež budete plniť jednotlivé questy, ktoré sa vám postupne budú objavovať. Plné vydanie hry je plánované na leto tohto roka. Tak čo, chystáte sa už registrovať?

Zdroj: https://spokko.com/

About Author geekmom

Ahojte, volám sa Gabriela a mojimi veľkými koníčkami sú knihy, filmy, seriály a hry, čo naznačuje aj názov môjho blogu. Momentálne som na materskej dovolenke, a preto chcem svoj voľný čas nejako efektívne zúročiť. Preto som si založila tento blog a začala som sa zaujímať o online marketing.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *