Neviete, čo s peniazmi? Predobjednajte si “sošku” Geralta z Rivie

0
Share

Máte veľa peňazí, radíte sa do komunity skalných fanúšikov počítačových či konzolových hier a milujete najslávnejšieho zaklínača, Geralta z Rivie? V tom prípade vedzte, že je teraz možné si predobjednať sochu inšpirovanú jeho výzorom z tretieho dielu hry: Divoký Hon. Tá stojí bez príslušenstva 1.300 eur. Rozšírenú verziu si môžete zaobstarať za približne 1.192 eur. Tak čo, rozšírite si svoju hernú zbierku? 

Zdroj: pixabay.com

Rozšírte si hernú zbierku

Určite nie je nič neobvyklého, že skalní hráči počítačových či konzolových hier utrácajú viac ako 1.000 eur za špičkové komponenty do svojej herne alebo dokonca za jednu časť, ktorá má za úlohu ich “brloh” vylepšiť. Sú však aj takí, ktorí sú ochotní zaplatiť omnoho viac, a to za omnoho menej praktické predmety, ako je napríklad soška obľúbenej hernej postavy, ktorá “len” vylepší váš hráčsky deň či obývačku. Jednou z takých je aj nová socha Geralta z Rivie vytvorenej na základe predlohy z poslednej časti hry: Divoký Hon. Tento “bytový” doplnok si môžete objednať od Prime 1 štúdia.

Aká je jej cena?

Také niečo si nemôžu dovoliť bežní smrteľníci. Dobrou správou však je, že pokiaľ máte o túto “dekoráciu” záujem, je možné si ju kúpiť na splátky, s tým, že vložíte pri prvej platbe približne 106 eur. Potom by vám to malo vychádzať okolo 90 eur mesačne, čo je stále dosť, ale už nie taká katastrofa. Už som vás motivovala ku kúpe? 🙂

Parametre 

A prečo je tá socha taká geniálna a drahá? Je veľká 88,5 centimetrov, váži okolo 25 kilogramov. Podstatné pre hráčov však je, že Geralt v zbroji z tretieho dielu hry drží asi štyri alebo päť oddelených hláv príšer pripevnených lanom. V rozšírenej edícii dostanete štyri vymeniteľné hlavy, z ktorých má každá mierne odlišný výraz tváre alebo fúzy. Môžete tiež vidieť jemné textúry jeho brnenia, kožených rukavíc či dokonca jeho pošvy mečov zničených počasím. Čas vydania nepoznáme, objednávať však možno už dnes. Keď patríte medzi fanúšikov Zaklínača, tak si prečítajte aj rozhovor s autorom knižnej ságy v tomto článku.

NÁHĽAD VO VIDEU:

Či už patríte medzi fanúšikov Zaklínača, alebo ste o ňom nikdy nepočuli, mali by ste dať šancu knižnej ságe, v PantaRhei sú teraz knihy o Zaklínačovi od Andrzeja Sapkowského v zľave (#platená spolupráca).