Hra TELL ME WHY od tvorcov LIFE IS STRANGE celý jún na STEAME zadarmo!

0
Share

MILÍ HRÁČI!

Milujete hry, ešte viac milujete adventúry, kde ovplyvňujete príbeh svojimi rozhodnutiami? Najviac však oceňujete zľavy na hry vo výške 100 %? Tak v tom prípade vás určite poteší informácia, že hra TELL ME WHY od tvorcov skvelej franšízy LIFE IS STRANGE je teraz na STEAME počas celého júna zdarma. Ak “objednávku” vykonáte do konca tohto mesiaca, budete mať hru zadarmo navždy, a to sa oplatí, nie? O čom hra je spolu s trailermi a videorecenziou nájdete v tomto článku. 

TELL ME WHY – oficiálny trailer

Pozrite si aj trailer na LIFE IS STRANGE

 

NAJNOVŠÍ DIEL LIFE IS STRANGE KÚPIŠ NAPRÍKLAD TU

O čom hra TELL ME WHY je?

TELL ME WHY je najnovšou adventúrou od štúdia DONTNOD Entertainment, ktoré má na svedomí obľúbenú sériu LIFE IS STRANGE. Hlavnými postavami tohto tajomného príbehu sú dvojičky Ronanovci – Tyler a Alyson – ktorí sa znova po dlhej dobe stretnú a využívajú svoje silné puto so štipkou nadprirodzena, aby odhalili spomienky na ich milujúce, ale i nepokojné detstvo. Dej je zasadený do krásneho malého mesta na Aljaške a je plný realistických postáv, vyspelých tém i napínavých možností. Keď v úlohe dvojčiat budete vyvolávať spomienky na minulosť, vaše rozhodnutia ovplyvnia ich vzťah, určia silu ich puta a nasledujúci priebeh ich života.

“Prehodnoťte svoju minulosť, objavte pravdu a formujte svoju budúcnosť!”

Čo všetko príbeh hry TELL ME WHY obsahuje?
  • Odhalenie pravdy – pri ktorom budete využívať nadprirodzené puto dvojčiat a preskúmate ich protichodné spomienky z detstva.
  • Tvorba vlastného príbehu – ovplyvnite vzťah medzi dvojčatami Ronanovými rozhodnutiami, ktoré určia ich budúcnosť.
  • Odomknutie ďalších tajomstiev – spojte svoj rozum s hádankami, ktoré prehĺbia príbeh a otvoria okno do sveta fantázie dvojčiat.
  • Jedinečné postavy – budujte vzťahy a riešte záhady očami realistických postáv.
  • Nádhera Aljašky – preskúmajte miesta v nádhernom malom meste na Aljaške.

POZRI AJ DAYS OF PLAY TU (zľavy na rôzne hry)

TELL ME WHY – recenzia

 

Hrali ste už hru LIFE IS STRANGE? Ja som to skúšala, ale stala sa taká vec, že dieťa nám nechtiac zhodilo PS4 (čaká sa na PS5) :D, takže som to nedohrala. Ale čo sa týka trailerov a popisov, zaujalo ma to príbehom a témami. Preto som rada, že som mohla vyskúšať (i keď na biednom PC) hru TELL ME WHY zadarmo. Keď sa mi to úspešne podarí dohrať, dám vám vedieť, ako sa mi hra páčila. Chystáte sa na ňu aj vy alebo ste ju už hrali? V tom prípade mi dajte vedieť do komentára, ako sa vám páčila a nezabudnite sledovať blog, aby vám neunikla žiadna z noviniek zo sveta hier, filmov, seriálov či kníh. 

Ďalšie články o hrách:

Zdroj:

steam.com