Kto som?

Milí čitatelia, vitajte na mojom blogu!

Spolupráca

V týchto pár riadkoch (alias slohu) sa vám trocha predstavím, aby ste si dokázali vytvoriť obraz o zakladateľke tohto blogu.

Písanie bolo akosi vždy mojou vášňou a približne pred dvomi rokmi som sa túto záľubu rozhodla zúročiť. Volám sa Gabriela a medzi moje najväčšie záľuby patria veci z takzvaného “GEEKSVETA”, čo môžete zistiť aj z názvu tohto webu. Venujem sa tu všetkému, čo mám rada, od kníh, cez filmy a seriály, až po hry. Sem-tam napíšem nejaké  svoje zážitky alebo dávam čitateľom dohromady rôzne tipy. Predovšetkým mamičkám a knihomoľom.

Momentálne si užívam materskú dovolenku s dvojročnou dcérkou Timkou. Mojou reálnou prácou je nádherné, nedoceniteľné a stále spoločnosťou kritizované a zhadzované, najmúdrejšími ľuďmi, čo do toho vôbec nevidia, posudzované učiteľstvo – nádherné poslanie (bez irónie). Učím slovenský jazyk a dejepis na druhom stupni ZŠ. Svoje profesionálne zručnosti tiež uplatňujem v doučovaní slovenského jazyka. Učím sa tiež po španielsky, lebo milujem ten jazyk a kultúru.

Ovládam desaťprstovú hmatovú metódu, čo je v dnešnom svete online a technológií naozaj na nezaplatenie. Počas štúdia SŠ som si v rýchlosti písania na PC držala 1. miesto takmer celé 4 roky. Zúčastnila som sa niekoľkých okresných a krajských kôl, kde som sa umiestnila na prvých a druhých miestach a jedenkrát tiež Majstrovstiev Slovenska. V poslednej dobe sa vzdelávam aj v oblasti Affiliate marketingu.

Tieto riadky uzatvorím svojimi NAJ:

  1. Najobľúbenejšia knižná séria: Harry Potter
  2. Najobľúbenejšia kniha: Mitch Albom: Utorky s Morriem
  3. Najobľúbenejší film: Zelená míľa
  4. Najobľúbenejší seriál: One tree hill
  5. Najobľúbenejšia hra na PC: Zaklínač: Divoký Hon
  6. Najobľúbenejšia hra na PS4: Séria Uncharted

Zoznam blogov, s ktorými spolupracujem:

Čo na tomto blogu vždy nájdete?

Všetko o knihách, filmoch, seriáloch a hrách.

Čo na tomto blogu nikdy nenájdete?

Riešenie politických a náboženských otázok.

Čo plánujem na webe do budúcna?

Chcela by som blog rozšíriť o témy Životný štýl, Zdravé stravovanie, Moja tvorba, Tipy pre učiteľov, Slovenčinár radí, Život s mopslíkom. Nápadov je v hlave veľa. Už len to dať celé prehľadne dohromady. 🙂

Spolupráca