TRENDING: SOM KRKAVČIA MATER – Časť prvá Read More

TRENDING: Ako som si usporiadala hlavnú knižnicu Read More

TRENDING: Online marketing – Tvorba zarábajúceho webu Read More

TRENDING: Ako si finančne prilepšujem na materskej dovolenke Read More

TRENDING: TIP na darček pre skalných filmových fanúšikov Read More

CD Projekt Red so svetom Zaklínača nekončí
12/02/2021

CD Projekt Red so svetom Zaklínača nekončí, oznámený bol ďalší prírastok

I keď to vyzerá tak, že hra Zaklínač sa posledným dielom, Divoký Hon, skončila, CD Projekt Red neotáľa a prichádza na trh s novinkou – stolovou hrou, ktorá ponesie názov, The Witcher: Old World. V čase koronavírusu skvelý ťah, nemyslíte? A čo v tejto dobrodružnej hre zažijete, vám popisujem v článku.

Táto stolovka je určená pre 2 až 5 hráčov, ktorí sa po úspešnom ukončení výcviku v jednej zo zaklínačských škôl: Vlk, Zmija, Mačka, Medveď a Gryf, stanú nájomnými vrahmi. Podobne, ako v RPG hre, budete uzatvárať zmluvy, bojovať s príšerami, stáť pred náročnými rozhodnutiami a možno budete aj zvrhnutí zaklínačmi z iných škôl – koniec koncov, budete musieť hájiť česť svojej alma mater.

Fanúšikovia tejto legendy vedia, že táto novinka nie je prvou stolovou hrou zo sveta Zaklínača. Prvou bola hra nesúca názov The Witcher Adventure Game, v ktorej nájdete Geralta spolu s jeho rôznymi známymi, a v skutočnosti vraj predchádza tretiemu dielu hry, Divokému Honu. K dispozícii je dokonca aj digitálna verzia, ktorá je momentálne v predaji na serveri GOG za 1 dolár, ak by vás to zaujímalo. R. Talsorian Games, vydavateľ cyberpunkových RPG, na ktorých je založený projekt Cyberpunk 2077 od CD Projektu RED, taktiež v roku 2018 vydal stolovú hru Witcher Role – Playing Game.

PantaRhei.sk knizne pribehy

Tak čo, mám medzi vami nejakých fanúšikov tejto (dovolím si povedať) kultovej legendy? Rozšírite si svoju zbierku? Dajte vedieť do komentárov a pravidelne sledujte môj blog, aby vám neušla žiadna novinka zo sveta seriálov, filmov, hier, kníh alebo “skromne”, môjho života. Cena zatiaľ nie je stanovená a hry by sme sa mali dočkať budúci rok. 

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ:

Socha Geralta z Rivie

Rozhovor s autorom knižnej ságy

 

 

About Author geekmom

Ahojte, volám sa Gabriela a mojimi veľkými koníčkami sú knihy, filmy, seriály a hry, čo naznačuje aj názov môjho blogu. Momentálne som na materskej dovolenke, a preto chcem svoj voľný čas nejako efektívne zúročiť. Preto som si založila tento blog a začala som sa zaujímať o online marketing.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *