POKEC KARTIČKY – ŠIKOVNÝ SLOVENSKÝ PÁR VYMYSLEL HRU NA OŽIVENIE PARTNERSKÉHO VZŤAHU

0
Share

Pokiaľ ste ešte nenatrafili na POKEC kartičky, ktoré vymyslel šikovný slovenský pár, Pali a Zuzka Dudrikovci, zakladatelia projektu Spolu v dobrom aj zlom, tak by ste to mali napraviť. Okrem zábavy sa možno dozviete o vašom partnerovi aj dačo nové, či ste spolu 5 alebo 20 rokov. Kartičky sú určené predovšetkým partnerom, ktorí si myslia, že upadajú do stereotypu, vyčerpali všetky témy, o ktorých sa dá komunikovať, pri každodenných povinnostiach nemajú čas vymýšľať nové, alebo pre páry, ktoré sa ešte len spoznávajú. S dovolením manželov Dudrikových som vybrala pre mňa najzaujímavejších 10 otázok z POKEC kartičiek a 5 otázok z ich bonusového rozšírenia s názvom EXTRÉM.

POKEC KARTIČKY

Hra sa dá hrať dvomi spôsobmi – klasický a obrátenýKlasický variant je využiteľný pre páry, ktoré sú spolu ešte len krátko. Rovnako, ako pri každej kartovej hre, si kartičky s otázkami otočíte rubom, a potom už len ťaháte a striedavo sa pýtate. Obrátená verzia je spôsob, kedy namiesto svojej odpovede použijete odpoveď, ktorú si myslíte, že povie váš partner.

Klasická verzia:

 1. Čo sú podľa teba dobré dôvody na sobáš? A čo, naopak, nie sú?
 2. Chcel by si byť bohatý a slávny alebo radšej iba bohatý?
 3. Keby si sa vymkol na chodbe pred svojím bytom v pyžame, bosý a bez telefónu, čo by si urobil ako prvé?
 4. Aká najtrápnejšie situácia v živote sa ti stala?
 5. Čoho sa v živote najviac bojíš? Ako by vyzeral park hrôzy vyplnený tvojimi strachmi ?
 6. Keby si si mohol vybrať jednu super-schopnosť, aká by to bola?
 7. Ktoré mená sa ti sprotivili, lebo poznáš niekoho, kto sa tak volal?
 8. Keby si mal schopnosť byť neviditeľný, ako by si ju využil?
 9. Keby si sa mal obliecť na maškarný ples aj so svojím partnerom, akú párovú masku by si pre vás vybral?
 10. Na čo sa najviac tešíš, keď budeš starý?

Extrémna verzia:

 1. Aká najtrápnejšie situácia počas sexu sa ti v živote stala?
 2. Máš nejaký tajný erotický sen, ktorý ešte nebol splenený?
 3. Aký bol tvoj najviac nudný sex?
 4. Čo je lepšie ako skvelý sex?
 5. Kedy a kde si si úplne nevhodne prdol?

POKEC kartičky vlastní už 9 423 párov a ich počet stále stúpa. Cena je viac ako prijateľná a kartičky vám v PDF súbore pošlú hneď po platbe na mail, takže hneď môžete strihať a hrať. Keď neviete, čo darovať známym párom na Vianoce, máte inšpiráciu. Dobrou správou je, že manželia Dudrikovci plánujú aj rozšírenie. Koľkými otázkami sa ešte dajú partnerské rozhovory obohatiť? Pokiaľ sa vám zdá, že už o sebe všetko viete a nebude to pre vás nič nové, tak vás môže inšpirovať príbeh jedného páru, ktorý Zuzke a Palimu napísal, že sa do hry ponorili na Silvestra až tak, že ich z hry vytrhli ohňostroje J. Ktorá otázka vás najviac zaujala? Napíšte na ňu aj odpoveď.