Hra Paranoid: Pozrite si trailer na nový psychologický, temný a zvrátený horor

0
Share

Trailer na temnú, desivú a šialenú psychologickú hru Paranoid

V dnešnom článku sa opäť pozrieme na nejakú tú hernú chuťovku pre milovníkov desivých hororových hier. Po zaujímavom psychologickom trileri Martha is Dead, ktorého sa dočkáme už vo februári (viac tu) sa dnes pozrieme na ukážku z temnej, desivej a šialenej psychologickej hry Paranoid. Už názov asi napovedá, o čom to bude. Viac si prečítajte nižšie v článku. 

 

Paranoid: Trailer

Začiatkom decembra vydalo Madmind Studio na svojej show MADNIGHT 2021 nový trailer k svojmu pripravovanému psychologickému hororovému hernému titulu Paranoid. O hre sa doteraz neobjavilo veľa informácií, pokiaľ ide o nedávne aktualizácie jej produkcie, pretože sa zameriavala skôr na nedávno vydaný Succubus. Fanúšikovia očakávajú, že rok 2022 vďaka hre Paranoid prinesie niečo, čo by sa dalo označiť za “príjemné znepokojujúci titul”.

Popis hry

Paranoid je hororová hra z pohľadu prvej osoby. Dej sa odohráva v 80. rokoch. Hlavnou postavou je tridsaťjedenročný muž Patrick Calman. Ten prišiel o svoju rodinu za veľmi záhadných okolností. Jeho rodičia zomreli a sestra náhle zmizla. To nie je málo na psychiku jedného človeka, a preto sa Patrick vnútorne postupne rozpadá, pričom sa jeho byt stáva jeho väzením.

V jeho osobnej depresii, ktorú spôsobila zmienená tragická udalosť, mu v jeden deň zazvoní telefón. Hlas v ňom znie ako jeho sestra.  Hlavný protagonista sa potom rozhodne opustiť svoj byt s cieľom zistiť pravdu. Počas svojej cesty sa stretáva s nočnými morami, zahrávajúcimi sa s jeho zdravým rozumom.

Ak vám je meno Madmind Studio známe, tak Paranoid nie je jediným titulom, na ktorom v súčasnosti pracuje. Minulý rok ozámili titul Tormentor, a tiež novú stratégiu Agony: Lords of Hell či spoluprácu s developerom Blak Rat Studio na HELP ME.

Hra Paranoid je momentálne vo vývoji na PC a bude dostupná na platforme Steam. Dočkáme sa jej aj na na konzolách PS5 a Xbox.

Zdroj: bloody-disgusting.com

Zdroj titulného obrázka: store.steampowered.com