Knihomoli a milovníci hádaniek majú predčasné Vianoce. Aký je dôvod?

0
Share

Ó, fanfáry! Jedným z dôvodov (hoci nie som knižný patriot), prečo asi najviac zo všetkých kníhkupectiev milujem Martinus, sú bezpochyby jeho nápadité súťaže. Vášniví čitatelia už mali tú česť riešiť 4 Knižné šifry, 2 Knižné odysey, Prvé riadky atď… Iste si mnohí z vás viackrát hovorili, či sa podobnej súťaže dočkáme.

Mám pre vás skvelú správu! Dočkali sme sa. Tentokrát v spolupráci s vydavateľstvom Slovart pri príležitosti jeho 30. narodenín. Súťaž sa nazýva Z obálky do obálky.  

www.martinus.sk

Čo môžeš vyhrať a ako sa zapojíš?

Azda sa nemusím pýtať, či knihomoli, ktorí ma sledujú, milujú súťaže :). Kto by ich nemiloval? Okrem možnosti výhry (čo je asi pri množstve zapojených ľudí tak 1 : 1 000 000, ba možno viac), sme radi, že môžeme prevetrať svoje mozgové závity a hádať knihy. Čo môžeš vyhrať? Určite to neuhádneš! 🙂 Je to 30 kníh či dokonca podpísaná originálna grafika.

Tvojou úlohou je uhádnuť názov knihy od vydavateľstva Slovart na základe ilustrácie, ktorá sa na webe súťaže objavuje každý pracovný deň od 20. septembra do 8. októbra 2021. Ak ťa po skončení hry vyžrebujú, za každú nájdenú knihu vyhráš 2 knihy od vydavateľstva Slovart, ktorú ti vyberie Martinus. A to nie je všetko! Ak si do 10. októbra v Martinuse kúpiš knižku od vydavateľstva Slovart, máš šancu si k svojej výhre v podobe knižiek pribaliť aj jednu zo 115 ilustrácií súťaže s podpisom autora.

Ako sa mi hra zatiaľ páči? 

Budem úprimná, Knižnú šifru zatiaľ u mňa nič neprekonalo, ale je to určite príjemné spestrenie nielen preto, aby si sa pokúsil o výhru, ale aby si si rozšíril aj obzory a natrafil tak na knihu, ktorú možno nepoznáš alebo by si si ju nikdy neprečítal. Tak čo, idete do toho aj vy? V ilustráciách sú ukryté knihy, ktoré sú ba až notoricky známe, ale i také, ktoré som napr. ja vôbec doteraz nepoznala. Takže mozgové závity zapracujú. Pozor, nečudovať sa, že dnes ti nič nezobrazí, cez víkendy sa nesúťaží.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE TU

Nezabudni

Ak sa ti táto stránka páči, podpor ma zdieľaním na tvojom profile na sociálnej sieti či v tematických skupinách, daj like na FB stránky a sleduj ma na IG. Skvelá skupina na rady ohľadom knižných súťaží sú jednoznačne Čitateľský klub Martinus a Knižná šifra. Alebo keď chcete sledovať moje tipy či minirecenzie a hlasovať v anketách o knihách, tak sa pridajte sem Knižná vášeň a aktuálne knižné akcie.