TOP 5 parfumov, ktorými zaručene potešíte svoju drahú polovičku na akýkoľvek sviatok

0
Share

Momentálne obdobie je síce veľmi smutné, ale prečo si neurobiť radosť niečím, čo poteší nejednu dušu. Ja osobne ako žena oceňujem na chlapoch, keď pekne voňajú a že je tých mužských skvelých voňaviek dosť. My s mojím manželom sme však z jeho zbierky vybrali TOP 5 mužských parfumov, s ktorými si môžete spríjemniť deň zamilovaných. A keďže sú okrem iných obchodov zatvorené aj parfumérie, nakupovať sa oplatí v e-shopoch. Týchto TOP5 vôní perfektne zapadá do romantickej valentínskej atmosféry.

5. GUERLAIN L´HOMME IDEAL

Táto vôňa vás opantá drevito-orientálnymi tónmi, ako sú koža, sladké mandle a hrejivá vanilka. Mne táto kombinácia aróm evokuje romantickú večeru pri sviečkach, v ktorej nesmie chýbať po úžasnom hlavnom jedle sladký dezert či dobré vínko. Pripravte svojmu manželovi, priateľovi či milencovi obľúbené jedlo a obdarujte ho týmto parfumom. Po romantickej večeri určite oceníte, že váš partner krásne vonia a viac k predohre netreba.

PREJSŤ DO E-SHOPU 

4. ARMANI ACQUA DI GIO PROFUMO

Mne osobne od ARMANIHO vonia väčšina parfumov, nielen pre mužov. Keď však toto cítim na chlapovi, som vyslovene ohúrená. Veď čo je viac, ako keď chlap pekne vonia, nie? A prečo je taká úchvatná? Je sofistikovaná a silne maskulínna, využiteľná pri hocijakej príležitosti, či už idete do práce, na vychádzku alebo chcete, aby Váš vyvolený voňal len a len pre Vás v pohodlí domova. Je kombináciou rozmarínu, šalvie, pačuli a kadidla. Okrem toho je voňavka ACQUA DI GIO najpredávanejšou mužskou voňavkou na svete.

PREJSŤ DO E-SHOPU

3. DIOR SAUVAGE EDT

Pokiaľ máte na mužoch radšej niečo sviežo-korenisté, táto voňavka je presne pre Vás, alebo teda vášho vyvoleného. Je perfektnou kombináciou sviežosti s drevitými tónmi a štipkou citrusu. Reklamnou tvárou parfumu je jeden z najobľúbenejších hollywoodskych hercov, nielen medzi ženami, Johnny Depp. Parfum SAUVAGE obsahuje čierne korenie, bergamot a ambroxan. Je to klasický fougere.

PREJSŤ DO E-SHOPU

2. JEAN PAUL GAULTIER ULTRA MALE

ULTRA MALE od GAULTIERA je mužskou zvodnou orientálnou vôňou. Naznačte svojmu milému, nech sa pred prípravou na spánok po kúpeli ešte oblečie do niečoho, čo opantá Vaše zmysly a spríjemní vám chvíle strávené vo vzájomnej spoločnosti, či už pri sledovaní televízie pri sviečkach, alebo pri nevinnom sa maznaní pod perinou, než zaspíte. A okrem toho ten flakón má veľmi zaujímavý dizajn. Čo poviete?

PREJSŤ DO E-SHOPU

1. YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE L´HOMME ALEBO “SEX VO FĽAŠI”

Naša jednotka je v radoch parfumových recenzentov známa tiež ako “sex vo fľaške”. Ide o aromatickú korenistú vôňu s drevitými akordmi, ktorá je vhodná okrem romantického maznania sa pod perinou na romantické večere pri sviečkach, ale aj spoločenské udalosti. Obsahuje vetiver, santalové drevo, fazule tonka, levanduľu a kardamón. Táto vôňa je jednoznačne stávka na istotu, pretože neexistuje žena, ktorej by sa nepáčila. To nám vyšlo z nášho mini-prieskumu, keď sme sa pýtali na hodnotenie TOP voňavky z našej rozsiahlej parfumovej zbierky. Kúpite v tomto e-shope.

Ženy ocenia na mužovi nielen to, že dobre vyzerá, ako je učesaný a oblečený, ale aj ako vonia. Čo je viac, keď na ulici stretnete atraktívneho muža, a on ešte aj krásne vonia? Ako Andy Warhol povedal: “Vôňa je to, čo donúti ľudí na ulici, aby sa za niekým otočili.”