Pozrite si nový trailer a gameplay na hru The Witcher: Monster Slayer

0
Share

Od vydania mobilnej verzie hry Zaklínača pod názvom The Witcher: Monster Slayer, ubehlo už niekoľko dní. Hru si stiahnete bežným spôsobom cez Google Play. Funguje na platformách Android a iOS.

Informácie o príprave a vydaní tejto hry si môžete prečítať v mojom predchádzajúcom článku tu. V skratke. Ide o ten istý princíp, ako pri hre Pokémon GO. Ak ste s mobilným Zaklínačom ešte nemali tú česť, tak vás možno navnadí najnovší trailer či gameplay.


TRAILER THE WITCHER: MONSTER SLAYER

Myslím, že legendárnu hru o zaklínačovi, Geraltovi z Rivie, založenú na fantasy sérii od poľského spisovateľa Andrzeja Sapkowského (rozhovor s autorom nájdete tu) vám netreba nejako extra predstavovať. Hoci sa niektorí (hlavne v zahraničí) mylne domnievajú, že knižná sága vznikla podľa hier. Nakoniec nás potešil seriál s Henrym Cavillom v hlavnej úlohe, o ktorom tiež mnohí mali pochybnosti. Je však dokonalým Geraltom, lebo knihy čítal niekoľkokrát a hru tiež hral.

Keby vás zaujímali novinky zo seriálového sveta Kontinentu, tak si môžete moje články prečítať aj tu, kde sa najmä v poslednej dobe venujem práve novinkám o seriáli či pripravovanom filme The Nighmare of The Wolf alebo prequeli Blood Origin.

GAMEPLAY THE WITCHER: MONSTER SLAYER 

V skratke. Ak by náhodou existoval na svete ešte niekto, kto sa so Zaklínačom nestretol, ide o fantasy postavu loviacu rôzne príšery alebo plniacu zaujímavé zákazky za peniaze. Môže ísť o lovenie monštier, nájdenie nejakého artefaktu, vraždy kráľov a tak ďalej. Keďže hra má tri diely, tak počet možností je naozaj veľmi bohatý. Tiež sa sami stanete tvorcami smerovania príbehu, podľa toho, ako odpoviete na rôzne otázky v dialógoch.

Pre hráčov, ktorí nemajú potrebu pilovať herné schopnosti, odporúčam hrať najmä príbehovú verziu. V mobilnej hre ide v podstate o to isté. Začala som ju hrať len nedávno, takže sa nebudem extra rozpisovať. Zatiaľ sa navnaďte na hru zdieľaným trailerom a gameplayom.  Ja sa s vami o svoje prvé dojmy podelím v samostatnom článku v blízkej budúcnosti, keď dosiahnem aspoň 10. level.

Už ste hrali túto hru? Ako sa vám páči? Čo sú podľa vás hlavné výhody, resp. nevýhody? Dajte mi vedieť do komentára. Zaujímavé tipy a triky k tejto hre, ako poraziť jednotlivé príšery, alebo plniť úlohy, nájdete na tomto webe

Páči sa ti tento blog? Máš rád hry, knihy, seriály a filmy? V tom prípade daj o stránke vedieť zdieľaním na svojom profile na sociálnej sieti. Budem rada, ak prispeješ aj ty nejakými tipmi na zlepšenie webu, aby sa zvýšila jeho návštevnosť. Určite si pozrite aj PGS, kde teraz nájdete pár dielov na PC, PS4, X-BOX ONE a X-BOX 360 vo veľmi výhodnej zľave. Viac tu.